Tarne valikud

  • Kodu
  • Tarne valikud
Tagasi

INSTABALT EESTI OÜ tegeleb hulgimüügiga ning väikesemahuliste või ühekordsete tellimuste korral leiate suurema osa meie toodetest elektrimaterjalide hulgimüüjatelt ja ehitusmaterjalide poekettidest. Võite meiega ühendust võtta, et saada teavet, kust meie tooteid osta.

Kui olete hulgimüüja, tegelete jaemüügiga või olete spetsiifiliste vajadustega tootja (teil on regulaarselt vaja palju konkreetseid tooteid, vajate tehnilist tuge, teie jaoks on oluline kohaletoimetamise kiirus jne) ja kavatsete osta kaupu otse meilt, peate järgima järgmisi tingimusi:
tellimusi võetakse vastu e-posti teel;

enne kella 14.00 laekunud tellimused edastatakse maakondadesse järgmisel päeval; pärast kella 14.00 saadetud tellimusi töödeldakse ja kogutakse järgmisel päeval ja klient saab need kätte veel üks päev hiljem;

kaupade kohaletoimetamine Tallinnas toimub igal tööpäeval;

kaupade saatmine piirkondadesse toimub samuti iga päev ja kaubad toimetatakse klientidele kohale järgmisel päeval va. nädalavahetused.

WAGO tooted

Toodete kiireloomulisi tellimusi võetakse vastu kuni kella kümneni.

Kui kaup on laos olemas, edastatakse saadetis samal päeval ja toimetatakse kliendile Tallinna piires kohale tellimispäeval ja maakondadesse järgmisel päeval.

Kui kaupa Tallinna laos ei ole, maksab kiirtellimuse kohaletoimetamine 20 eurot ühe 15 kg karbi kohta. Tellimuse täitmise tähtaeg on 1–2 tööpäeva.

Enamik tooteid on saadaval Saksamaa laos, kuid kiirtellimuse korral tuleb kontrollida selle olemasolu.

Kiirtellimus ei saa olla väiksem toote grupipakendi mahust.

Tavatellimuse korral on kaupade mittetäielikud pakendid lubatud, sellisel juhul võetakse lisamaksu 15 eurot ühe tellimuse eest.

Kui mittestandardsete seadmete tellimuse summa on väiksem kui 200 eurot, võetakse lisatasu 6 eurot.

WAGO tooteid saab tagastada ainult tootja avamata originaalpakendis ja ostukuupäev ei tohi olla vanem kui kolm kuud.

Me ei tegele jaemüügiga.
Me ei aktsepteeri sularaha- ega kaardimakseid.

 

Partnerid