Meist

Ettevõtete INSTABALT grupp on esindatud kolmel Balti riigi turul ja tegutseb WAGO, BRENNENSTUHL, VILMA, KOPP ja ELEKTRO-PLAST kaubamärkide ametliku edasimüüjana.

Tegevustüüp: elektrimaterjalide hulgimüük

Tegevusala koosneb kolmest suunast:

  1. Koostöö elektrimaterjalide, ehitusmaterjalide, kodumasinate ja majapidamistarvete jaemüüjatega. See rühm sisaldab kõiki põhitooterühmi, mis vastavad väikeste ja keskmise suurusega elektrimaterjalide poodide ja suurte ehituspoodide vajadustele. Põhitoodeteks on elektrimaterjalid, majapidamises ja tööstuses kasutatavad pikendusjuhtmed, lambid ja kohtvalgustid.
  2. Koostöö elektrimaterjalide hulgimüügiettevõtetega. Selle kliendirühma peamisteks toodeteks on WAGO klemmühendused, professionaalsed pikendusjuhtmed ja kohtvalgustid, suure kaitseklassiga pistikupesad ja lülitid.
  3. Koostöö süsteemiintegraatoritega, kes tegutsevad hooneautomaatika ja tootmisprotsesside valdkonnas, ning erinevaid profiile tootvate tööstusettevõtetega. Selle rühma peamisteks toodeteks on WAGO süsteemid ja lahendused.

Laod Tallinnas, Riias ja Vilniuses võimaldavad mistahes klientide tellimuste kiiret ja paindlikku täitmist.

Tootevalikusse kuuluvad Baltimaades, Poolas ja Saksamaal valmistatud tooted.
Meie töös on oluline pakkuda klientidele täisteenust alates konkreetsele kliendile vajaliku tootevaliku määratlemisest kuni kaupade tarnimiseni ja poeriiulite täitmiseni.

Tänu oma pikaajalisele kogemusele elektritoodete müügis aitame oma klientidel igas riigis valida õige tootevaliku. Pakume ka turundusabi ja koolitame müüjaid.
Korraldame WAGO automaatika koolitusseminare ning väljastame asjakohaseid sertifikaate.

Oleme 25 aasta jooksul Balti turul kogunud palju koostöö tegemise kogemusi klientidega, kelle arv kõikides riikides pidevalt kasvab.

 

Ajalugu:

Aasta 1993. asutatakse Riias Lätis ettevõte DIGIRS RKF Ltd. Põhitegevuseks on elektrimaterjalide import ja eksport Balti turul.
1996. asutatakse Raplas Eestis RALF OÜ, millest saab Eesti turul peamine installatsioonitoodete müüja ja Kopp Elektrotechnik GmbH ainuedasimüüja.

1999. asutatakse Vilniuses Leedus INSTABALT Ltd. Ettevõtte põhifookuses on tööstuses ja majapidamises kasutatavate pikendusjuhtmete müük. Ettevõttest saab Brennenstuhl GmbH ainuedasimüüja.
2004. RALF OÜ kolib oma lao ja kontori Tallinnasse, mis aitab aktiivse regionaalpoliitika säilitamisega täiustada Eesti pealinnas klienditeenindust.
2004. Ettevõte DIGIRS RKF SIA kolib oma kontori- ja laokompleksi Riias aadressile Vestienas 6.
2004. RALF, DIGIRS ja INSTABALT saavad uued nimed INSTABALT EESTI, LATVIA ja LIT, mille tulemuseks on see, et kõik kolm ettevõtet kannavad ühist nime.

2005. INSTABALT Grupist saab Leedus ja Lätis Wago Kontakttechik GmbH ainuedasimüüja.
2007. INSTABALT EESTI JA INSTABALT LATVIA saavad Eestis ja Lätis VILMA ELECTRIC GmbH ainuedasimüüjateks.
2010. INSTABALT Grupist saab Baltimaades Brennenstuhl GmbH ametlik esindaja.
2014. INSTABALT Grupp alustab tegevust Kaliningradi regioonis Vene Föderatsioonis, kuhu tarnitakse WAGO tooteid.
2017. INSTABALT EESTI ja INSTABALT LIT laiendavad ja täiustavad oma lao- ja kontoriruume.

Partnerid